مقالات

پاک کردن چسب از روی لباس

اگر چسب به لباس شما وارد شد ، باید آنها را در فریزر قرار دهید. هنگامی که چسب منجمد شد ، می توانید آن را از روی پارچه جدا کنید. سپس لکه باقیمانده را با یک حلال بشویید. اگر چسب روی فرش ریخت ، مکعب های یخ را در یک کیسه در محل قرار دهید. می توانید هنگام یخ زدن چسب آن را از بین ببرید. سپس باقی مانده ها را با یک حلال خارج کنید. مهم است که ابتدا حلال را در یک منطقه پنهان آزمایش کنید تا مطمئن شوید به فرش آسیب نمی رساند. اگر چسب روی لباس یا فرش شما قرار گرفت ، وحشت نکنید و با شدت شروع به پاک کردن آن کنید. در ابتدا ، شما باید اجازه دهید چسب خشک شود و فقط پس از آن اقدام به حذف کنید. می توانید آن را با استون ، پاک کننده لاک ناخن ، رقیق کننده رنگ پاک کنید.

اگر چسب خشک باشد ، می توان آن را با لبه کارت پلاستیکی یا با چاقوی از بین برد. اگر مرطوب است ، قسمت لکه شده را در آب سرد خیس کنید. سپس طبق دستورالعمل های موجود در بسته ، محلول سفید کننده و آب تهیه کنید. لباس ها را درون محلول قرار داده و بگذارید 8 ساعت بماند.

لکه چسب را با یک پنبه آغشته به استون پاک کنید. شاید لازم باشد چندین بار این روش را تکرار کنید. پس از از بین بردن کامل چسب ، لکه را با مواد شوینده پاک کنید و لباس ها را مثل همیشه بشویید. از بین بردن چسب از فرش تقریباً مشابه برداشتن از روی پارچه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *